Één brok WordPress ervaring
Elke website is uniek. We werken niet met kant-en-klare thema’s omdat wij geloven dat een website gevormd moet worden naar de businesscase en de doelgroep van de klant, niet andersom. Toch maken we wèl gebruik van bestaande frameworks en plugins, zodat we niet het wiel elke keer opnieuw uit hoeven te vinden en een maatwerk website betaalbaar wordt.
Duurzame code
WordPress is fantastische software als je er goed mee omgaat. Met duurzame code, consequent versiebeheer en ‘respect’ voor de basisarchitectuur van WordPress bouwen onze WordPress developers slimme, schaalbare en onderhoudsvriendelijke websites. We adviseren onze klanten over de mogelijkheden én de onmogelijkheden van WordPress.
Legoblokken
Wij bouwen alle pagina’s op met ‘legoblokken’ die we speciaal voor onze klanten ontwikkelen. Deze legoblokken kunnen onze klanten vervolgens naar eigen inzicht hergebruiken en combineren om nieuwe pagina-templates te maken of bestaande templates aan te passen. Op deze manier is er veel vrijheid in het aanpassen en uitbouwen van de website en is er niet voor iedere wijziging een developer nodig.
Stack
Door onze jarenlange ervaring met WordPress hebben we inmiddels onze eigen ‘Stack‘, een set aan standaard componenten die in elke website zitten. Bij het ontwikkelen van onze Stack zijn dit de speerpunten:
- Duurzaamheid;
- Schaalbaarheid
- Performance;
- Toegankelijkheid;
- Hergebruik van elementen;
- SEO mogelijkheden.
Benieuwd naar wat wij voor je kunnen doen?
Bezoek ons
Campus werkspoorNijverheidsweg 16A
3534 AM, Utrecht